Utstillingsoversikt 2013

Her finner dere en oversikt over utstilinger i 2013 der italiensk mynde kan delta.
For nærmere informasjon, kontakt arrangerende klubb, se annonse i Hundesport eller kontakt NKK.

     
 

Januar 
 
  19.01 Sandefjord Hundeklubb Sandefjord, Pingvinhallen Dommer: Ligita Zake, Latvia Påmeldingsfrist: 31.12.12 / 07.01.13  
       
  26.01 Norsk Schnauzer Bouvier Klubb Hellerudsletta, Exporama Dommer: Markku Mähönen, Finland Påmeldingsfrist: 31.12.12 / 07.01.13  
       
  27.01 Norsk Grand Danois Klubb Hellerudsletta Dommer: Lisbeth Utke Ramsing, Danmark Påmeldingsfrist: 01.01.13 / 10.01.13  
 

Februar 
 
  09.02 Norsk Welsh Corgi Klubb Hellerudsletta, Exporama Dommer: Charlotte Høier, Danmark Påmeldingsfrist: 13.01.13 / 27.01.13  
       
  10.02 Ølen Etne Vindafjord Hundeklubb Ølen Dommer: Kitty Sjong, Danmark Påmeldingsfrist: 07.01.13 / 14.01.13  
       
  10.02 Norsk Boxerklubb Hellerudsletta, Exporama Dommer: Saija Juutilainen, Finland Påmeldingsfrist: 13.01.13 / 27.01.13  
       
  24.02 NKK Int Bø Bø i Telemark Dommer: Peter F. Berchtold, Østerrike Påmeldingsfrist: 21.01.13 / 04.02.13  
 

Mars 
 
  03.03 Nordhordaland Hundeklubb Nordhordalandshallen, Knarvik Dommer: Bo Skalin, Finland Påmeldingsfrist: 31.12.12 / 07.12.12  
       
  16.03 NKK Int Kristiansand Kristiansand Dommer: Juan Naveda Carrero, Spania Påmeldingsfrist: 11.02.13 / 04.03.13  
 

April 
 
  06.04 Irsk Ulvehundklubb Norge Bergen, Lindås Dommer: ukjent Påmeldingsfrist: 09.03.13  
       
  07.04 NKK Int Bergen Bønes, Bergen Racketsenter Dommer: Wera Hübenthal, Norge Påmeldingsfrist: 02.03.13 / 22.03.13  
       
  27.04 Norsk Berner Sennenhundklubb Letohallen Dommer: Jose Vidal Montero, Spania Påmeldingsfrist: 04.04.13  
       
  27.04 Sør-Rogaland Brukshund Klubb Orre Dommer: Tino Pehar, Kroatia Påmeldingsfrist: 31.03.13  
       
  27.04 Sunndal og Rindal Hundeklubb Sunndalsøra Dommer: Nina Karlsdotter, Sverige Påmeldingsfrist: 05.04.13  
       
  27.04 Førde Brukshundklubb Førde/Naustdal Dommer: Zorica Salijevic Påmeldingsfrist: 27.03.13 / 05.04.13  
       
  28.04 Sunndal Hundeklubb Sunndalsøra Dommer: Laurent Heinsche, Luxembourg Påmeldingsfrist: 05.04.13  
       
  28.04 Norsk Papillon og Phalene Klubb Stavanger/Orre Dommer: Dianne Degryze, Belgia Påmeldingsfrist: 07.04.13  
       
  28.04 Norsk Dobermann Klub Letohallen Dommer: György Tesics, Ungarn Påmeldingsfrist: 31.03.13 / 06.04.13  
 

Mai 
 
  05.05 NKK Int Ålesund Ålesund Dommer: Markku Mähönen, Finland Påmeldingsfrist: 25.03.13 / 15.04.13  
       
  11.05 Hammerfest og Omegn Hundeklubb Hammerfest Dommer: Rita Kadike-Skadina, Latvia Påmeldingsfrist: 12.04.13  
       
  12.05 Vest-Finnmark Fuglehundklubb Hammerfest Dommer: Cristian Petre Stavarache, Romania Påmeldingsfrist: 12.04.13  
       
  18.05 Norsk Greyhound Klubb Gran, Hadeland Dommer: Margaret Martin, Irland Påmeldingsfrist: 22.04.13  
       
  19.05 Norsk Myndeklubb Gran, Hadeland Dommer: Jarmo Vourinen, Finland Påmeldingsfrist: 22.04.13  
       
  25.05 Mo Hundeklubb Mo i Rana Dommer: Leni Finne, Finland Påmeldingsfrist: 26.04.13  
       
  25.05 Norsk Papillon og Phalene Klubb Bergen Travpark Dommer: George Schogol Påmeldingsfrist: 05.05.13  
       
  25.05 Norsk Berner Sennenhundklubb Narvik området Dommer: Monika Blaha, Østerrike Påmeldingsfrist: 27.04.13  
       
  26.05 Narvik Trekk- og Brukshundklubb Narvik Dommer: Saija Juutilainen, Finland Påmeldingsfrist: 25.04.13  
 

Juni 
 
  01.06 NKK Int Drammen Drammen Dommer: Eli-Marie Klepp, Norge Påmeldingsfrist: 29.04.13 / 21.05.13  
       
  08-09.06 Sandefjord Hundeklubb Bugårdsparken, Sandefjord Dommer: Francesco Cochetti, Italia Påmeldingsfrist: 20.05.13  
       
  15.06 Tromsø Hundeklubb Tromsø Dommer: Birgitta Svarstad, Sverige Påmeldingsfrist: 13.05.13  
       
  16.06 NKK Int Tromsø Tromsdalen Dommer: Christophe Coppel, Frankrike Påmeldingsfrist: 13.05.13 / 27.05.13  
       
  22.06 Salten Brukshundklubb Bodø Dommer: George Kostopolous, Hellas Påmeldingsfrist: 25.05.13  
       
  22-23.06 Oppdal Hundeklubb Oppdal Dommer: Benny Blid von Schedvin, Sverige Påmeldingsfrist: 24.05.13  
       
  23.06 Norsk Belgisk Fårehund Klubb Bodø Dommer: Luis Pinto Teixeira, Portugal Påmeldingsfrist: 23.05.13  
       
  29-30.06 Ytre Helgeland Hundeklubb Leirfjord Dommer: ukjent Påmeldingsfrist: 01.06.13  
       
  29-30.06 Vestnes Hundeklubb Vestnes Dommer: Zorica Salijevic Påmeldingsfrist: 29.05.13  
       
  29.06 Vågan Hundeklubb Svolvær Dommer: Jo Schepers, Nederland Påmeldingsfrist: 27.05.13  
       
  30.06 Norsk Chinese Crested Klubb Svolvær Dommer: Kenneth Edh, Sverige Påmeldingsfrist: 27.05.13  
 

Juli 
 
  06.07 NKK Int Trondheim Trondheim Dommer: Colette Muldoon, Irland Påmeldingsfrist: 03.06.13 / 24.06.13  
       
  07.07 Norsk Myndeklubb Trondheim Dommer: Ingela Kyrklund, Sverige Påmeldingsfrist: 03.06.13  
       
  13.07 Norsk Eurasierklubb Vålerbanen Dommer: Miklos Levente, Ungarn Påmeldingsfrist: 17.06.13  
       
  14.07 Åsnes og Omegn Hundeklubb Vålerbanen Dommer: Margorzata Supronowicz, PL Påmeldingsfrist: 16.06.13  
       
  27.07 Karmøy Hundeklubb Skudeneshavn, Karmøy Dommer: Jasna M. Slovakiac Påmeldingsfrist: 24.06.13  
       
  28.07 Norsk Lhasa Apso Klubb Skudeneshavn, Karmøy Dommer: Benny Blid von Schedvin, S Påmeldingsfrist: 24.06.13  
 

August 
 
  03.08 Norsk Myndeklubb Nesbyen Dommer: Branislav Rajic, Si Påmeldingsfrist: 01.07.13  
       
  04.08 Vestvågøy Hundeklubb Leknes Dommer: Tanja A. Stockmari, Fin Påmeldingsfrist: 04.07.13  
       
  04.08 Norsk Tibetansk Terrier Klubb Nesbyen Dommer: Annette Bystrup, Danmark Påmeldingsfrist: 15.07.13  
       
  04.08 Norsk Cavalierklubb Leknes Dommer: Norman Deschymere, Belgia Påmeldingsfrist: 04.07.13  
       
  17.08 Norsk Chinese Crested Klubb Hamresanden Dommer: Rouli Kantzui Påmeldingsfrist: 16.07.13  
       
  18.08 Norsk Miniatyrhund Klubb Hamresanden Dommer: Marian Sloan Påmeldingsfrist: 07.08.13  
       
  18.08 Rana Trekk- og Brukshundklubb Mosjøen Dommer: ukjent Påmeldingsfrist: 28.07.13  
       
  24.09 NKK Int Oslo Oslo Dommer: Magnus Hagstedt, Sverige Påmeldingsfrist: 22.07.13 / 12.08.13  
       
  31.08 Trøndelag Selskapshundklubb Trøndelag Dommer: Johan Juslin, Finland Påmeldingsfrist: 05.08.13  
 

September 
 
  01.09 Norsk Myndeklubb Trøndelag Dommer: Edith Soltesz Påmeldingsfrist: 05.08.13  
       
  07.09 Klubben for Gårds- og Fjellhunder Østlandsområdet Dommer: Lorena Merati Påmeldingsfrist: 07.08.13  
       
  07.09 Steinkjer Hundeklubb Steinkjer Dommer: Moa Persson, Sverige Påmeldingsfrist: 12.08.13  
       
  07.09 Tromsø Hundekubb Tromsø Dommer: Kari Granaas Hansen, Norge Påmeldingsfrist: 05.08.13  
       
  08.09 Norsk Leonberger Klub Drammen Travpark Dommer: Kitty Sjong, Danmark Påmeldingsfrist: 08.08.13  
       
  08.09 Norsk Dalmatiner Klubb Tromsø Dommer: John Muldoon, Irland Påmeldingsfrist: 05.08.13  
       
  08.09 Gudbrandsdal Hundeklubb Hundorp Dommer: Marit Sunde, Norge Påmeldingsfrist: 08.08.13  
       
  15.09 NKK Int Rogaland Rogaland Dommer: Saija Juutilainen, Finland Påmeldingsfrist: 12.08.13 / 02.09.13  
       
  21.09 Sortland Hundeklubb Sortland Dommer: Kurt Nilsson, Sverige Påmeldingsfrist: 26.08.13  
       
  22.09 Bjerkvik Hundeklubb Sortland Dommer: Tino Pehar Påmeldingsfrist: 26.08.13  
       
  28.09 Bergens Selskaps- og Brukshundkubb Bergen Dommer: Wilfred Peper Påmeldingsfrist: 26.08.13  
 

Oktober 
 
  05-06.10 NKK Int Harstad Krafthallen, Harstad Dommer: Carl-Gunnar Stafberg, Sverige Påmeldingsfrist: 02.09.13 / 23.09.13  
       
  12.10 Norsk Dobermann Klubb Letohallen Dommer: Eva Nielsen Påmeldingsfrist: 08.09.13  
       
  13.10 Norsk Pincherklubb Letohallen Dommer: Yochai Barak, Israel Påmeldingsfrist: 08.09.13  
       
  26.10 Norsk Dalmatiner Klubb Letohallen Dommer: Karl-Erik Johansson, S Påmeldingsfrist: 23.09.13 / 07.10.13  
       
  27.10 Norsk Lhasa Apso Klubb Letohallen Dommer: Benny Blid von Schedvin, S Påmeldingsfrist: 23.09.13 / 07.10.13  
 

November 
 
  09-10.11 Fitjar-Stord Hundeklubb Stord Dommer: Zorcia Salijevic Påmeldingsfrist: 14.10.13  
       
  09-10.11 Orkdal Hundeklubb Orklahallen Dommer: Claudio de Giuliani, Italia Påmeldingsfrist: 15.10.13  
       
  09.11 Kongsberg Hundeklubb Kongsberghallen Dommer: Maria Gabriela Veiga, Port Påmeldingsfrist: 11.10.13  
       
  16-17.11 NKK Int Lillestrøm Norsk Varemesse, Lillestrøm Dommer: Claudio de Giuliani, Italia Påmeldingsfrist: 14.10.13  
 

Desember 
 
  28-29.10 Norsk Dobermann Klubb Letohallen Dommer: Zeferino Silva, Portugal Påmeldingsfrist: 01.12.13  
 

Tilbake